Mobirise

НАША КОМАНДА

Ми пропонуємо нашим клієнтам сучасні продукти та професійні послуги в сфері виробництва і монтажу гвинтових фундаментів, металоконструкцій, будівництва наземних сонячних електростанцій, виробництва екологічних будівельних блоків

Наша місія та задачі

Просування на ринку України інноваційних, безпечних та надійних продуктів, які відповідають потребам наших клієнтів та забезпечують покращення якості повсякденного життя українців, спрощують та прискорюють здійснення їх будівельних планів.


Розвиток продуктів і послуг у сфері будівництва житлових та нежитлових споруд, малих архітектурних форм, дорожних знаків і вказівників, рекламних конструкцій та огорож, відновлювальної енергетики та іншого.


Забезпечення постійного зростання якості пропонованого продукту та послуг, які надаються клієнтам, розширення географії надання послуг. Ми прагнемо до постійного вдосконалення і завжди відкриті до змін в управлінні або технологіях.


Сприяння просуванню та розвиток новітніх продуктів на будівельному ринку України, створення з цією метою стратегічних партнерських взаємовідносин.

Наші цінності

Повага

Ми дотримуємось відкритих та чесних стосунків з партнерами, поважаємо взаємовідносини з клієнтами, постачальниками та діловими партнерами. Атмосфера в колективі Ефектбуд сприяє високому рівню комунікації, довіри та поваги між співробітниками, роботодавцями та працівниками.


Командна робота

Ми сильніші і кращі Разом! В дружньому колективі Ефектбуд кожен готовий прийти на допомогу іншому, ми ділимося досвідом та співпрацюємо для досягнення спільної мети. Ми переконані, що робота кожного сприяє успіху всієї команди!


Наші Клієнти

Ми прагнемо зрозуміти і задовольнити всі потреби наших клієнтів та постійно покращувати якість і асортимент продуктів та послуг, які надаємо.


Екологічна безпека

Продукти та послуги, які ми надаємо є безпечними для життя та здоров’я людини! (підтверджено відповідними сертифікатами)


Простота та прозорість

Ми створюємо прості та прозорі умови співпраці з нашими діловими партнерами, що є запорукою конкурентоспроможності та успіху на ринку.

Ефектбуд – це Команда фахівців та ентузіастів, що одною з перших почала виробляти та реалізовувати висококонкурентний інноваційний товар на будівельному ринку України.


Якщо Ви поділяєте нашу місію та цінності, і відчуваєте, що наша команда та наша продукція підходять для Вас – ласкаво просимо до нашої команди!

Запрошуємо цілеспрямовану та енергійну людину, що прагне реалізувати себе та готова працювати у команді на посаду МЕНЕДЖЕРА З ПРОДАЖУ і не тільки! Вершини підкорюються тим, хто до них йде! Напишіть власну історію успіху, надсилайте резюме на info@geoshurup.com.ua або телефонуйте +38 097 934 72 84


Поділитись

Напишіть нам